Zostań Rebeliantem

Zapraszamy na otwartą rekrutację do juniorów oraz rezerw Silesia Rebels Katowice!

Czy marzysz o wcieleniu się w rolę zawodnika futbolu amerykańskiego? A może szukasz nowych wyzwań sportowych? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Od 1 czerwca rozpoczynamy Otwarte Treningi w sekcji Minis, Junior oraz drużyny klasy B w Silesia Rebels.

Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z futbolem amerykańskim, czy też masz już pewne doświadczenie – każdy z Was jest mile widziany na naszych treningach. Bez względu na to, czy marzysz o zdobyciu umiejętności w sekcji Minis, rozwinięciu swojego talentu w sekcji Junior, czy też wyjścia na boisko jako członek drużyny klasy B, Silesia Rebels zapewnia miejsce dla Ciebie.

Sprawdź, jakie roczniki są przypisane do poszczególnych grup:

  • MINIS: 2007-2013
  • JUNIORZY: 2004-2008
  • DRUŻYNA B: 2003 i starci

To doskonała okazja, by dołączyć do naszego zespołu i rozpocząć fascynującą przygodę z futbolem amerykańskim. Przyjdź na nasze otwarte treningi i odkryj swój potencjał!

Co powinieneś zabrać ze sobą? Niezbędne są:

  • strój sportowy
  • korki
  • butelkę wody

Tak mało dzieli Cię od rozpoczęcia swojej przygody z futbolem amerykańskim! Wystarczy założyć odpowiedni strój i przyjść na trening gotowym do działania.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do Silesia Rebels, prosimy o wypełnienie formularza.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do Silesia Rebels i odkryj w sobie prawdziwego futbolowego wojownika. Zapraszamy na treningi i niezapomnianą przygodę z futbolem amerykańskim w Katowicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *