Sponsorzy i partnerzy

Miasto Katowice

Katowice w ostatnich latach przeszły ogromną przemianę. Jeszcze nie tak dawno miasto przez wielu postrzegane było jako symbol stereotypowo kojarzącego się Śląska: miejsca ciężkiego przemysłu, węgla i stali. Droga jaką pokonały Katowice, stając się nowoczesną stolicą liczącej 2 miliony mieszkańców metropolii, jest zarazem przykładem transformacji, która dokonała się w całej Polsce.

Katowickie Inwestycje S.A.

Spółka Katowickie Inwestycje S.A. jest spółką miejską, beneficjentem funduszy unijnych. Wykonuje zadania związane z rozwojem i modernizacją systemu wodociągowo-kanalizacyjnego na terenie miasta Katowice z wykorzystaniem środków zarówno własnych, jak i pomocowych (w tym z Funduszu Spójności).

Hotele Malinowski & Restauracja Portowa & Restauracja Grecka Kalimera

Dogodna lokalizacja blisko centrum to przecież to jeden z najistotniejszych czynników przy wyborze hotelu. Hotel Malinowski Business*** zlokalizowany jest w centrum Gliwic. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Gościom doskonałe połączenie komunikacyjne i sprawny dojazd do atrakcji turystycznych i rozrywkowych, centrów handlowych, a także do strefy ekonomicznej, dróg krajowych i autostrad.

Zdrowa Krowa - Katowice Mariacka

W naszej kuchni nie znajdziecie innej wołowiny niż tej pochodzącej od lokalnego dostawcy, wyselekcjonowanej specjalnie dla naszej restauracji, z codziennej dostawy. Nigdzie indziej nie będziecie mieli okazji spróbować takiego pieczywa, chrupiącego, ale i miękkiego zarazem, ponieważ wypiekane jest według naszej autorskiej receptury, w pobliskiej piekarni.

Calypso fitness club

Jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku fitness w Polsce. Nasza sieć liczy aktualnie 17 klubów w 12 miastach. Śledzimy trendy i nowości na światowym rynku fitness i skutecznie wprowadzamy je do naszych klubów. Realizowanie celów treningowych przez naszych Klientów oraz atrakcyjność i różnorodność oferowanych treningów jest dla nas szczególnie ważna. Tworzymy nową jakość fitness, bo wsłuchujemy się w rynek i potrzeby naszych klientów.

MASZ Malinowski Gliwice

Postaw na ponad 20 letnie doświadczenie, budowane w pasji i zaangażowaniu. Stosujemy sprawdzone rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny, czyniąc naszą ofertę najkorzystniejszą na rynku. Jesteśmy pewni niezawodności naszych produktów, dlatego też każdy Klient otrzymuje 2 lata gwarancji na urządzenia piekarnicze naszej produkcji.